Lokalizacja

Szkoła Pro Futuro znajduje się na terenie Gimnazjum nr 15 we Wrocławiu, położonego na działce o powierzchni ponad 6500m2. Dzięki temu uczniowie mają przestrzeń do spożytkowania energii na placu zabaw czy boiskach, a rodzice miejsce do zaparkowania samochodu przywożąc i odwożąc swoje dzieci do i ze szkoły.

Pro Futuro zajmuje drugie piętro budynku, tam znajdują się sale lekcyjne, świetlica, pokój nauczycielski, pedagoga i dyrektora. Uroczystości odbywają się w pięknie wyremontowanej, z pełnym nagłośnieniem auli. Na powierzchni prawie 600 m2 nasi uczniowie mają miejsce zarówno na naukę, jak i zabawę oraz wypoczynek. Sale dydaktyczne są przestronne, w pełni wyposażone w pomoce edukacyjne, a meble i sprzęt dostosowane są do potrzeb uczniów

Szkoła posiada bogatą bazę sportową, która pozwala na wszechstronny rozwój fizyczny uczniów naszej szkoły. Potrafimy tę bazę dobrze wykorzystać, ponieważ w ofercie dla naszych uczniów mamy kilka dyscyplin sportowych, takich jak: tenis, piłka nożna, karate, które można uprawiać w szkole pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów.

Aby obejrzeć zdjęcia szkoły, zapraszamy do galerii.