Nasza Kadra

Nauczyciel widzi więcej, niż tylko twarze dzieci -
stara się zobaczyć ich dusze.
Barbara Cage

Kadrę pedagogiczną Niepublicznej Szkoły Podstawowej Pro Futuro stanowi sprawdzony zespół młodych, wykształconych, kreatywnych, pełnych pasji i ciepła nauczycieli, dbających o przyjazną atmosferę w szkole. Są to zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem, jak i tuż po studiach. Łączy ich jedno – wszyscy posiadają znakomite przygotowanie merytoryczne. Nasi nauczyciele są profesjonalistami. Wyróżnia ich bardzo dobry kontakt z dziećmi – dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują opiekę, edukację i wychowanie na najwyższym poziomie. Wszyscy nauczyciele posiadają wymagane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej uprawnienia zawodowe niezbędne do pracy w Szkole Podstawowej.